logo adisyon programı

Kurumsal Güç

Logo GastroPOS Logo yazılım onaylı olarak geliştirilen ve ülke genelinde geniş bayi ağı ile satışı yapılan bir cafe restoran adisyon programı çözümüdür. Logo yazılımın ülke genelinde hizmet veren 800+ iş ortağında bölgenizdeki iş ortaklarından satınalabilir, yerel kurulum ve destek hizmetinden faydalanabilirsiniz. Logo yazılım kurumsal kimliği ile sürekli geliştirilen, desteklenen ürünler üretir. Çağın ihtiyacına en uygun çözümleri müşterisine sunar. GastroPOS cafe restoran çözümü de Logo onaylı ekosisteminde yer alan inovatif bir üründür. Çoklu paket seçenekleri ile işletmenize uygun paketi uygun fiyata satınalmanıza imkan tanır.

Hibrit Teknoloji

Logo GastroPOS hibrit bir teknoloji ile geliştirilmiştir. Hibrit teknoloji çözümleri konum ve donanım farketmeksizin çalışan teknolojilerdir. Örneğin işletmenizde yüklü olan GastroPOS cafe restoran adisyon programınızı, android bir tablet ile kullanabildiğiniz gibi, herhangi bir akıllı cep telefonundan da kullanabilirsiniz. Windows ortamında çalışan bir uygulama iken, web tabanlı da istediğiniz herhangi bir işletim sisteminden chromium tabanlı bir browser’dan kullanabilirsiniz. Kullandığınız işletim sisteminin sunucu hariç, windows, linux veya macintosh olması önem arz etmemektedir. Hızlı kurulur ve kolayca yönetilebilir bir teknolojiye sahiptir.

Kolay Kurulum

Logo GastroPOS kolay bir kurulum ve kullanım için kullanıcı dostu olarak geliştirilmiştir. Logo GastroPOS’un sunucu kurulumu yapıldıktan sonra client kurulumları dakikalar içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Kurulum yapılacak olan cihazın mağazasından (appstore, playstore) mobil uygulaması indirildikten sonra, sunucu sisteme ait servis bilgisinin girilmesi ile beraber kullanıma hazır hale gelir. Web browser üzerinden kullanılmak istenmesi durumunda chromium tabanlı bir browserdan sunucu ip adresi yazılarak hemen kullanıma başlanabilir. Herhangi bir donanım problemi durumunda iş süreçlerinin aksaması engellenir. Bozulan client bilgisayar yada tabletinizdeki kullanıcıyı anında bir başka cihaza taşıyabilirsiniz. Lisans taşıma sırasında herhangi bir kurulum yapmaya gerek yoktur.

Android & Ios veya Web’den Kullanın

Logo GastroPOS hibrit teknolojisi ile her türlü akıllı cihazdan kullanıma uygundur. Apple tarafından üretilen bir telefon, tablet yada bilgisayarda kullanmak istemeniz durumunda Appstore mağazadan hızlıca yükleme yapabilirsiniz. Android tabanlı telefon, tablet veya bilgisayarda kullanmak için Playstore mağazasında dakikalar içerisinde kurulum yapabilirsiniz. Web tabanlı kullanmak isterseniz browsere sunucu ip adresinizi yazmanız yeterli olacaktır. Rakip ürünler ile kıyaslandığında bir çok cafe restoran programında android yada ios tabanlı kullanım sipariş gönderimi ve raporlama ile sınırlı iken, Logo GastroPOS’ta ise tüm sistem yönetim ve denetimini sağlayabilirsiniz.

İşiniz Adisyon Yönetiminden İbaret Değildir.

Logo GastroPOS cafe veya restoranınızdaki tüm operasyonel süreçleri yönetme kabiliyetindedir. Peki işiniz sadece adisyon yönetiminden mi ibaret! Elbette değil. Logo yazılım ERP ürünleri ile işletmenizde malzeme yönetimi, Finans yönetimi, Satınalma yönetimi, Satış yönetimi, E-dönüşüm süreci, Üretim yönetimi gibi bir çok ihtiyacınız olan çözüm sunar.

Çoklu Şube Yönetimi

Logo ERP içerisinde işyeri, depo ve kasa tanımlarınızı şubeleriniz bazında yaparak, her bir GastroPOS kullandığınız şubeyi tanımladığınız tanımlara bağlayarak tek bir ERP uygulama içerisinde tüm şubelerinizi eksiksiz yönetebilirsiniz. Anlık olarak stok durumlarını izleyebilir, ambar seviye kontrol özellikleri ile stok durumu asgari seviye altına düşen şubelerinizin ihtiyaç listesini otomatik oluşturabilirsiniz. Şubelerden gelen GastroPOS verilerinden faydalanarak tek uygulama içerisinde tüm işyerlerinizi yönetebilirsiniz.

Franchise Yönetimi

Logo GastroPOS franchise kullanıma uygundur. Markanızı franchising olarak büyütüyorsanız Logo ve GastroPOS tam size göre… Her bir franchise işletmeye kuracağınız Logo GastroPOS’ta işlenen tüm veriler, Logo da tanımlı olan franchise veritabanına işlenir. Anlık olarak franchise şubelerin stokları analiz edilir. Eksik kalan ürünleri otomatik olarak raporlanır veya franchise işletmenin girdiği talep fişine göre sevkiyat gerçekleştirilir. Logo Mind İnsight gibi iş zekası çözümleri ile, tüm franchise şubelerin rapor ve analizleri kıyaslamalı olarak dashboardlardan izlenebilir.

Entegrasyon Özellikleri

Logo GastroPOS sektörde hizmet veren diğer sektör uygulamaları ile entegre çalışma özelliklerine sahiptir. Örneğin paket servis hizmeti veren bir restoranın kullandığı yemek sepeti üyeliği veya getiryemek üyeliği sebebi ile alınan siparişler otomatik olarak GastroPOS tarafından yönetilir. Yasal mevuzat gereği satış sonrası kesilmesi gereken satış fişleri İngenico yazarkasalara otomatik gönderilir.