Destek talepleriniz için bizimle aşağıda yer alan yöntemler ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Uzak Destek

Herhangi bir problem yaşamanız durumunda, teknik destek ekibiyle destek hattı veya e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Destek ekibimiz, sizin de izniniz doğrultusunda cihazınıza uzaktan bağlantı sağlayabilir. Böylece bilgisayar, telefon veya tablet ayırt etmeksizin destek temin edebileceksiniz. Bunun için sadece destek programını cihazınıza yüklemeniz yeterli olacaktır. Destek programı, cihazlar arası uzaktan bağlantı sağlayan güvenli bir programdır. Bu programı cihazınıza indirmek için aşağıdaki linki tıklamanız yeterlidir.

E-Posta Destek

Sorun veya geliştirme talepleriniz bizim için önemlidir. Bu durumlarda taleplerinizin yazılı olarak iletilmesi veya kayıt altına alınması açısından önemlidir. Firmamıza göndereceğinizi her e-posta dikkate alınacağından ve geribildirim ile sizinle iletişime geçeceğimizden emin olabilirsiniz. Bu kapsamda destek e-posta adresimize taleplerinizi yazılı olarak bildirmenizi önemle arz ederiz. Mail göndermek için aşağıdaki e-posta gönder linkine tıklamanız yeterlidir.

Telefonla Destek

Çağrı merkezimiz destek ihtiyacınız olduğunda, size yardımcı olmaktan onur duyarız. Destek hattı numaramızı aradığınız takdirde müşteri memnuniyetini artırmak için aramalarınız kayıt altına alınır. Her bir çağrının cevaplanacağından ve geribildirim alacağınızdan emin olabilirisiniz. Destek için +90 850 440 0 724 numaralı çağrı merkezi aranıp teknik destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Mümkün olan en kısa zamanda talebiniz alınacak ve ilgili problem çözüme kavuşturulacaktır.