Logo yazılım ekosistem güvencesi ile tasarlanan GastroPOS Tüm Logo ERP ürünleri ile tam entegre çalışır. Uygun fiyatlı kiralama modeli ile işletmenizi küçük bütçeler ile profesyonelce yönetebilirsiniz. Logo ve Nonlogo kullanım seçenekleri ile GastroPOS yönetmeye hazır.

Logo Rest Servis

GastroPOS Logo yazılım ürünleri ile Logo Rest servisleri ile çalışır. Logo rest servis kullanımı ile, güncellemeler de yapılan veritabanı değişiklikleri sistem çalışmasında herhangi bir olumsuzluk oluşturmaz.

Merkez Yönetim

İşletme merkezine kurulan logo ERP ürününe, işletme yapısına göre işyeri, ambar ve kasa tanımları yapılabilmektedir. Yapılan tanımlar sonrasında her şube açılışında, ilgili şube ERP içerisinde yer alması gereken işyeri, ambar ve kasa’ya bağlanır.

Tanımlamalar sonrasında, şubede yapılan tüm satışlar, şubenin bağlı olduğu işyeri, ambar ve kasaya aktarılabilmektedir. Tüm şubelerin tanımları yapıldıktan sonra, ERP veritabanı ile Şube GastroPOS veritabanı haberleşerek karşılıklı senkronize olurlar. Yapılan satışlar şubeden merkeze iletilip merkezdeki stok ve cari bilgileri ise şube veri tabanına aktarılmış olur.

Merkezi yönetim yapısı sayesinde işletmenin büyüklüğü önem arzetmeksizin, tüm şubeler tek bir merkezden kolayca yönetilebilmektedir. Logo iş zekası ürünleri ile kusursuz rapor ve analiz sağlanır.

E-Dönüşüm Süreçleri

E-dönüşüm lideri Logo yazılım ile, E-fatura, E-arşiv, E-irsaliye ve E-defter süreçlerinizi yönetebilirsiniz. GastroPOS ile yapılan satışların E-fatura ve E-Arşiv belgelerini Logo ile sorunsuz gönderebilirsiniz. Satınalma faturalarınızı muhasebe programı içerisinde basit bir eşleme yaptıktan sonra otomatik kaydettirebilirsiniz.