GastroPOS Paket servis modülü ile, işletmenize gelen paket servis çağrılarını, yemeksepeti siparişlerini veya mobil uygulamanızla gelen siparişleri kolayca yönetebilirsiniz.

Caller Id İle Paket Servis

Caller id adı verilen ve telefonda gelen numara bilgisini sayısal olarak bilgisayar sistemine aktaran çağrı sistemleri ile, Müşteriniz sizi aradığında bir defaya mahsus müşteri bilgisi kaydedildikten sonra, sonraki aramalarında arayan kişiyi tanıyarak ismi ile hitap edebilir, müşterilerinizin memnuniyetini arttırabilirsiniz. Müşterinin daha önce verdiği siparişler üzerinden kendisine önerilerde bulunarak paket servis çağrılarını daha hızlı yanıtlayarak servis zamanın da daha fazla kişiye hizmet verebilirsiniz. GastroPOS caller id paket servis yapısını desteklemektedir.


Ip Santral ile Meşgul Derdine Son

Paket servis hizmeti veren firmaların en büyük sıkıntılarından biriside servis saatinde oluşan yoğunluktan dolayı telefonların meşgul çalması ve buna bağlı olarak işletmelerin müşteri kaybetmeleridir. Bu sorununuzu GastroPOS’un özelleştirilmiş İp santral yapısı ile çözüyoruz. Eş zamanlı 100’lerce aramayı aynı anda karşılayabilen İp santralimiz, gelen çağrıyı kuyruğa alarak ilk müsait olan temsilciye iletmektedir. gelen çağrı bilgisini de caller id mantığı ile karşılayan santral yapısı bir çok probleminize çözüm olacaktır.


Mobil Uygulamadan Sipariş Alın

GastroPOS Enterprise paket içerisinde yer alan Net Paket modülü işletmenizde paket servis hizmeti sunduğunuz ürünleri otomasyon sisteminden mobil uygulamanıza senkronize edebilirsiniz. İşletmenizde anlık olarak eklediğiniz yada değiştirdiğiniz ürünler ve ürünlere ait fiyatlar mobil uygulamanıza da aktarılır. Müşterileriniz yada Net Paket müşterileri bulunduğu şehirde işletmenizi sizi kolaylıkla bulabilir, istedikleri ürünleri sepete atarak paket servis siparişlerini mobil uygulama üzerinden iletebilirler. Net Paket uygulaması üzerinden gelen tüm paket siparişler anlık olarak otomasyon sisteminize dahil olur.

İsterseniz mobil uygulamanızı kendi adınıza da Playstore yada Appstore’de yayınlayabiliriz*.


Facebook Sayfanızdan Yemek Siparişi Alın

İşletmenizin tanıtımını yaptığını ve sürekli güncel içeriklerle beslediğiniz facebook sayfanızdan müşterilerle etkileşimde bulunmak önemlidir. Peki aynı facebook sayfasından, GastroPOS uygulaması içerisinde yer alan ürün, fiyat ve özelliklerle sipariş almaya ne dersiniz. GastroPOS facebook sayfası üzerine eklenen bir etkileşim butonu ile sipariş almanıza, alınan siparişin otomatik olarak otomasyon sistemine iletilmesini olanak sağlar. GastroPOS kullanan müşteriler bir çok ayrıcalık ile cirolarını kolayca arttırır.


Instagram Üzerinden Yemek Siparişi Alın

İşletmenizin tanıtımını yaptığını ve sürekli güncel içeriklerle beslediğiniz instagram sayfanızdan müşterilerle etkileşimde bulunmak önemlidir. Peki aynı instagram sayfasından veya storylerden, GastroPOS uygulaması içerisinde yer alan ürün, fiyat ve özelliklerle sipariş almaya ne dersiniz. GastroPOS instagram sayfası ve storyler üzerine link  ile sipariş almanıza, alınan siparişin otomatik olarak otomasyon sistemine iletilmesini olanak sağlar. GastroPOS kullanan müşteriler bir çok ayrıcalık ile cirolarını kolayca arttırır.


Twitter Üzerinden Yemek Siparişi Alın

İşletmenizin tanıtımını yaptığını ve sürekli güncel içeriklerle beslediğiniz Twitter sayfanızdan müşterilerle etkileşimde bulunmak önemlidir. Peki aynı Twitter sayfasından, GastroPOS uygulaması içerisinde yer alan ürün, fiyat ve özelliklerle sipariş almaya ne dersiniz. GastroPOS Twitter sayfası üzerine eklenen bir etkileşim butonu ile sipariş almanıza, alınan siparişin otomatik olarak otomasyon sistemine iletilmesini olanak sağlar. GastroPOS kullanan müşteriler bir çok ayrıcalık ile cirolarını kolayca arttırır.


Web Sayfanızı Bir Yemek Sepetine Dönüştürün

İşletmenizin kurumsal kimliğini yansıtan web sayfanıza ekleyeceğiniz, GastroPOS otomasyon kodları ile web sayfanızdan yemek siparişleri alabilirsiniz. Alınan paket siparişler otomatik olarak GastroPOS otomasyon sisteminize kaydedilir.

Web sayfanız üzerinden yemek siparişleri alıyor olmanız durumunda otomatik üyelik kayıtları da oluşur. Bu sayede müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.