Yönetin & Denetleyin !

Art niyetli kayıt silme gibi operasyonel hareketlerin önüne geçer. Silme, ikram, iade gibi hareketler oluştuğunda mobil cihazınıza bildirim alabilirsiniz. Veya sizin onayınız olmadan işlemin gerçekleşmemesini sağlayabilirsiniz.

Buluta Taşının !

Yüksek hızlı bulut sunucularımız sayesinde, işletmenizde ek sunucu maliyeti harcamadan, lokal bir sistem kurulumuna gerek kalmaksızın,sadece internet bağlantısı sayesinde cihazlarınızdan GastroPOS sistemine ulaşmanızı sağlıyoruz.

Haberiniz Olsun !

Bildirim modülü sayesinde bir sipariş verildiğinde bu siparişin operasyonel hareketleri sipariş veren personelin cihazına varsa kolundaki akıllı bilekliğe iletilir. Personel siparişinin hazırlandığını veya hazırlanamaz olduğunun sebebini açıklamasıyla birlikte hızlı bir şekilde öğrenmiş olur.

Size Özel Uygulama !

İşletmenize özel geliştireceğimiz ve GastroPOS sisteminize entegre olarak çalışacak uygulamanız sayesinde müşterilerinizden siparişler alın.

Akıllı Çözümler !

Akıllı İşletme veya Tablet Menü sayesinde müşterileriniz garsonlarınıza ulaşmadan, masalarınızda bulunacak NFC özellikli ve işyerinize özel tasarıma sahip QRCode baskılı etiketler sayesinde kendi mobil cihazlarından sipariş verebilecek.

İş Adımlarınızı Yönetin !

Ürünün sipariş edildikten ödeme alınıncaya kadar olan bütün operasyonel hareketlerini takip edin. Garsonlarınıza bölge veya masalar tanımlayın. Üretim Personellerinize veya kasiyerlerinize göre ayarlayacağınız yetki kontroller sayesinde operasynel hataları en aza indirebilirisiniz.

Detaylı Rapor Alın !

Gün sonu, ürün, kategori, personel, masa , bölge veya müşteri vb alanlara dair genişletilmiş raporlar elde edin ve çeşitli formatlarda paylaşın. Zamansal Rapor sayesinde, işletmenizin yoğunluğunu zaman dilimlerinde gözlemleyebilirsiniz. Kişi Sayısı takibi sayesinde günlük, aylık, yıllık kaç kişinin işletmenizi ziyaret ettiğinin verisine ulaşabilirsiniz.

Cihaz Aramayın !

Sistemin çalışması için gerekli özelliklere sahip cihaz aramayı bırakın, GastroPOS Android, IOS ve daha birçok platformda ve tüm cihazlarda sorunsuz olarak çalışmaktadır. Bulut sistemine dahil olarak sunucu maliyetlerinden de kurtulmanız mümkün.

Entegre Çalışın !

Termal fiş yazıcıları,Caller ID (arayan numarayı gösteren) cihazlar, yazarkasaPOS cihazları, akıllı saat veya bileklikler ile entegre çalışan sistemimiz sayesinde işleriniz kolaylaşacak ve her geçen gün yenilenen teknolojiye ayak uyduracaksınız. Yeni nesil teknoloji programlama dilleri ile yazılmış GastroPOS sistemimiz diğer paket muhasebe programlarıyla entegre olabildiği için bir çok veriyi senkron şekilde işlemektedir.

Uzaktan Yönetin !

İşletmenizdeki verileri almak için illa ki işyerinizde olmanız gerekmez, internet olan her yerden sisteme ulaşabilir ve kontrol edebilirsiniz.

Güncellemede Kalın !

Sistemin sürekli yenilenen format ve arayüzleri sayesinde daha fazla özellik ve yeniliğe sahip olun.

Müşterinizi Tanıyın !

Caller ID cihazları ile entegre çalışabilme özelliğinden dolayı; cihaza gelen bir telefon eğer sistemde kayıtlı ise sipariş alma ekranınızda otomatikman hazırlanır. Eğer sistemde kayıtlı değil ise kolay kayıt ekranına yönlendirir. Ve siparişleri hızlı bir şekilde almanıza yardımcı olur.

Kuryelere Paket Tanımlayın !

Sipariş hesaplarını kurye hesaplarına aktararak, hangi kuryede hangi siparişlerin olduğunu görün. Ve ne kadar ödeme almaları gerektiğinin takibini yapın. Kuryeler, kendi hesaplarına aktarılan sipariş hesaplarının tahsilatlarını hemen veya istedikleri zaman sisteme aktarabilirler. Bu sayede paket siparişlerinin ödemelerini doğru şekilde alabilirsiniz.

gastropos logo