gastropos cafe restoran sistemi qr menü teknolojisi

QR Akıllı Menü Teknolojisi

İşletme masalarına yerleştirilen örnek görüntüdeki gibi bir etiket yer alır. Bu etiket içerisinde yer alan QR Kod, müşteri tarafından kameraya okutulduğunda, sistem otomatik olarak işletmeyi ve işletmedeki hangi masa olduğunu algılamaktadır.

Müşteri mobil aygıtında açılacak olan uygulama ile , işletmeye ait otomasyon sistemine dahil olur. İşletme içerisinde ihtiyacı olan tüm süreçleri kendi mobil aygıtından yönetebilmektedir. Sipariş verme, Garson çağırma, Hesap İsteme, Hesabını kredi kartı ile ödeme bu özelliklerden sadece bir kaçı …

QR Teknolojisi ile işletmeniz de daha iyi bir hizmet sağlayabilir, müşterilerinize interaktif deneyim yaşatabilirsiniz. Müşteri şikayetleri ile anında ilgilenebilir, menü masraflarından kurtulabilirsiniz.

QR Menü – Akıllı Masa’yı Test Et


gastropos cafe restoran sistemi qr menü teknolojisi

QR Menü teknolojisi ile işletmenizi smart bir işletmeye çevirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini arttırabilir, iş akışı yönetiminde kolaylık sağlayabilirsiniz.

Sürekli değişen, güncel kalmayan kağıt menü maliyetlerinden kurtulabilirsiniz, müşterilerinizin sağlığını önemsediğinizi hissetirebilirsiniz.