Android ios cafe programı

GastroPOS cafe restaurant yönetim programı hibrit olarak geliştirilmiş bir ugyulamadır. Hibrit olarak geliştirilen uygulamalar, güncel tüm cihazlarda çalışabilecek yapıdadır.

Androis, Ios, Web ve Windows işletim sistemleri çalışma teknolojisi ile sektörde lider konumda yer alan bir çözümdür.

Android Kullanımı

GastroPOS android cihazların kullanımında %100 uyumlu olarak çalışmaktadır. Google Play Store’den uygulamayı android tablet yada telefonunuza yükleyerek işletmenizi hemen yönetmeye başlayabilirsiniz. Playstore’den uygulamayı indirdikten sonra lisanslı bir kullanıcı iseniz ayarlar kısmında servis adresinizi yazarak kullanıma başlayabilirsiniz.

Ios Kullanımı

GastroPOS Ios cihazların kullanımında %100 uyumlu olarak çalışmaktadır. App Store’den uygulamayı Ios tablet yada telefonunuza yükleyerek işletmenizi hemen yönetmeye başlayabilirsiniz. App Store’den uygulamayı indirdikten sonra lisanslı bir kullanıcı iseniz ayarlar kısmında servis adresinizi yazarak kullanıma başlayabilirsiniz.

Web Kullanımı

GastroPOS genel olarak kullanılan safari, Chrome ve opera gibi web browserlar üzerinden çalışmaya uygundur. Sunucunuz da temel iis yapılandırmaları yapıldıktan sonra, port yönlendirmelerinizi yaparak istediğiniz herhangi bir uç birimden ulaşıp işletmenizi sorunsuz yönetebilirsiniz. Web ortamında kullanım ile ilgili olarak denemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Windows Uygulaması

GastroPOS cafe restaurant yönetim uygulamasını bir windows cihaz üzerinden, GastroPOS uygulamasını yükleyerek kullanabilirsiniz. Bunun için Ftp sitemizden GastroPOS uygulamasını indirerek kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

GastroPOS Modüller>>>