GastroPOS işletmenizi tüm yönleriyle yönetmeniz için birden çok modül içerir. İçerdiği modüller ile işletmenizde tüm süreçleri eksiksiz yönetebilirsiniz. Servis, Paket Servis, Self Servis, El Terminal Yapısı, QR Menü bu içeriklerden sadece bir kaçı

Servis Modülü

Servis modülü ile dokunmatik ekranlı kiosk bilgisayar yada tabletleriniz aracılı ile kolayca, masalardan gelen siparişleri işleyebilirsiniz.

Mobil Servis

Küçük ekranlı mobil cihazlara el terminaline çeviren mobil servis modülü ile masalarınızdan kolayca sipariş ve tahsilatlar alabilirsiniz.

Paket Servis

İşletmeniz paket servis hizmeti veren bir işletme ise, paket servis modülüne bağlı caller id cihazlar ile arayan kişiyi kolayca tanıyabilir, daha önceki siparişlerinden yola çıkarak kendisine önerilerde bulunabilirsiniz. Hazır olan paketlerin kuryeye aktarımını sağlayarak parasal işlemlerinizi güvenle yönetebilirsiniz.

Yemeksepeti

Yemeksepeti üzerinde satışa sunduğunuz ürünlerinizi, bir defaya mahsus otomasyon sisteminde yer alan ürünleriniz ile eşleyerek, gelen yemeksepeti siparişlerinin otomatik olarak otomasyon sisteminden yönetilmesini sağlayabilirsiniz.

Net Paket

İşletmenize ait olan Net Paket modülü, Ortak mobil uygulamamıza dahil edilir. Ortak mobil uygulama üzerinden firmanızın seçiminden sonra müşteri karşısına ürünleriniz ve fiyatlarınız otomatik olarak otomasyon sisteminden çekilerek sunulur. Müşteri istediği ürün ve ürüne bağılı özellikleri seçerek size siparişini bildirebilir.