GastroPOS işletmenizi tüm yönleriyle yönetmeniz için birden çok modül içerir. İçerdiği modüller ile işletmenizde tüm süreçleri eksiksiz yönetebilirsiniz. Servis, Paket Servis, Self Servis, El Terminal Yapısı, QR Menü bu içeriklerden sadece bir kaçı!

Servis Modülü

Dokunmatik ekranlı kiosk bilgisayar yada tabletleriniz aracılığı ile kolayca, masalardan gelen siparişleri işleyebilirsiniz. Servis modülü bu

Mobil Servis

Küçük ekranlı mobil cihazlarla, el terminaline çevirilen mobil servis modüller ile masalarınızdan kolayca sipariş verebilirsiniz. Veya tahsilatlarınızı hızlıca alabilirsiniz. Böylece, servis elemanları hiçbir yerleşik cihaza bağlı kalmadan el terminalleri ile ya da mobil cihazlarla kolayca sipariş girilmesini; veya tahsilat kesebilme seçeneği sağlar.

Paket Servis

İşletmeniz paket servis hizmeti veren bir işletme ise, paket servis modülüne bağlı caller id cihazlar ile arayan kişiyi kolayca tanıyabilir, daha önceki siparişlerinden yola çıkarak kendisine önerilerde bulunabilirsiniz. Hazır olan paketlerin kuryeye aktarımını sağlayarak parasal işlemlerinizi güvenle yönetebilirsiniz.

Yemeksepeti

Yemeksepeti üzerinde satışa sunduğunuz ürünlerinizi, bir defaya mahsus otomasyon sisteminde yer alan ürünleriniz ile eşleyerek, gelen yemeksepeti siparişlerinin otomatik olarak otomasyon sisteminden yönetilmesini sağlayabilirsiniz.

Net Paket

İşletmenize ait olan Net Paket modülü, Ortak mobil uygulamamıza dahil edilebilmektedir. Ortak mobil uygulama üzerinden firmanızın seçiminden sonra müşteri karşısına ürünleriniz ve fiyatlarınız otomatik olarak otomasyon sisteminden çekilerek sunulabilmektedir. Müşteri istediği ürün ve ürüne bağılı özellikleri seçerek size siparişini bildirebilmektedir.