SÜREÇLERDE KUSURSUZ YÖNETİM, İLERİ DENETİM!

GastroPos Kafe ve Restoran Yönetimi çözümü ile kafe veya restoranlarda takip edilmesi güç süreçler kolay ve esnek bir şekilde yönetilebiliyor. Logo çözüm geliştirme iş ortaklarından Zensoft Yazılım tarafından geliştirilen GastroPos, kafe veya restoranlardaki süreçler için kapsamlı bir çözüm sunuyor. İşletmenin tüm ihtiyaçlarına uçtan uca yanıt veren GastroPos, iş akışlarında kontrollü bir süreç yönetimi sağlıyor. Temassız ve interaktif özellikleri sayesinde verimliliği ve müşteri memnuniyetini artırıyor, maliyetleri düşürüyor.

ÖZELLİKLER VE MODÜLLER

Mobil Servis

GastroPOS Mobil Servis; Android & İOS işletim sistemli herhangi bir mobil cihazdan sipariş girilmesini sağlar. Bu sayede garsonlar, adisyonlarını kağıt ya da deftere değil, mobil cihazlarına girerek zamandan tasarruf ederler. Böylece garsonlar, hızlı bir şekilde masadan sipariş girebilir, her defasında mutfağa sipariş iletmek için gidip gelmek zorunda kalmazlar.

Self Servis

GastroPOS, self servis yapısında hizmet veren işletmelerin bütün taleplerini karşılayabilecek özellikleri bünyesinde barındırır. Sipariş girilirken müşteri bilgisi sorma, sipariş sıra numaralarının hesap fişinde çıkması gibi özelliklerle sistemsel karışıklıkların önüne geçer. Müşteri bilgi ekranı entegresi ile müşterilerin siparişlerini görebilmesi sağlanır. Bunun için sadece self servis bölümünde dokunmatik ya da herhangi bir PC cihazın olması yeterlidir.

Alakart Servis

GastroPOS Alakart çalışma yapısını destekler. Terminal cihazlarından oldukça kolay bir şekilde ilgili kategoriden, istenilen ürünün siparişi verilebilir. GastroPOS servis ekranı, alakart yapısına uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Böylece GastroPOS ile alakart çalışma sistemini pratik bir şekilde kullanıma suna bilirisiniz.

Perakende

GastroPOS, perakende satışlarda oldukça pratik çözümler sunar. Kolay kullanılabilir perakende ekranı ile hızlı bir şekilde ürün satışı sağlanır. Sisteme eklenen ürünlerin fotoğrafları yüklenebilir veya barkodu tanıtılan ürünler basit bir şekilde barkodu okutularak satış gerçekleştirilir. Ayrıca indirim, kampanya, ara satış gibi özelliklerle de kasiyerlerin iş yükünü en az seviyeye indirir.

Paket Servis

Paket servis uygulaması GastroPOS ile daha pratik bir hale gelmiştir. Müşteri kayıtları kolay bir şekilde sisteme girilip paket siparişi alınabilir. Caller ID entegresi ile gelen çağrılar otomatik olarak sistem tarafında algılanır ve arayan müşterinin kaydı yapılabilir. Kurye ve trafik takibi ile siparişin ne aşamada olduğu izlenebilir. GPS ile harita üzerinden kuryenin nerede olduğu bilgisi elde edilebilir.

Akıllı İşletme

İşletmenize özel NFC özellikli ve QR Code baskılı etiketler sayesinde işletmenize gelen müşteriler sipariş alabilir, garson veya hesap isteme talebinde interaktif şekilde bulunabilir. Akıllı İşletme Uygulaması sayesinde bu özellikleri kullanabilirler.