SÜREÇLERDE KUSURSUZ YÖNETİM, İLERİ DENETİM!

GastroPos Kafe ve Restoran Yönetimi çözümüyle; kafe veya restoranlarda takip edilmesi güç süreçler kolay ve esnek bir şekilde yönetilebilmektedir. Logo çözüm geliştirme iş ortaklarından Zensoft Yazılım tarafından geliştirilmekte olan GastroPos; kafe veya restoranlardaki süreçler için kapsamlı çözümler sunmaktadır. İşletmenin tüm ihtiyaçlarına uçtan uca yanıt veren GastroPos, iş akışlarında kontrollü bir süreç yönetimi sağlamaktadır. Temassız veya interaktif özellikleriyle verimliliği ve müşteri memnuniyetini artırmakta, maliyetleri düşürmektedir.

ÖZELLİKLER VE MODÜLLER

Mobil Servis

GastroPOS Mobil Servis; Android veya İOS işletim sistemli herhangi bir mobil cihazdan sipariş girilebilmesini sağlamaktadır. Bununla beraber garsonlar, adisyonlarını kağıt veya deftere değil, mobil cihazlarına girerek zamandan tasarruf edebilirler. Böylece garsonlar; hızlıca masadan sipariş girebilir, her defasında mutfağa sipariş iletmek için gidip gelmek zorunda kalmazlar.

Self Servis

GastroPOS, self servis yapısında hizmet veren işletmelerin bütün taleplerini karşılayabilecek özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Sipariş girilirken müşteri bilgisi sorma veya sipariş sıra numaralarının hesap fişinde çıkması gibi özelliklerle sistemsel karışıklıkların önüne geçilebilmektedir. Müşteri bilgi ekranı entegresi ile müşterilerin siparişleri görebilmesi sağlanmaktadır. Bunun için sadece self servis bölümünde dokunmatik veya herhangi bir PC cihazın olması yeterlidir.

Alakart Servis

GastroPOS Alakart çalışma yapısını desteklemektedir. Terminal cihazlarından oldukça kolay bir şekilde ilgili kategoriden, istenilen ürünün siparişi verilebilmektedir. GastroPOS servis ekranı, alakart yapısına uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Böylece GastroPOS ile alakart çalışma sistemini pratik bir şekilde kullanıma suna bilirisiniz.

Perakende

GastroPOS, perakende satışlarda oldukça pratik çözümler sunmaktadır. Kolay kullanılabilir perakende ekranı ile hızlı bir şekilde ürün satışı sağlanmaktadır. Sisteme eklenen ürünlerin fotoğrafları yüklenebilmekte veya barkodu tanıtılan ürünler basit bir şekilde barkodu okutularak satış gerçekleştirilmektedir. Ayrıca indirim, kampanya veya ara satış gibi özelliklerle kasiyerlerin iş yükünü en az seviyeye indirmektedir.

Paket Servis

Paket servis uygulaması GastroPOS ile daha pratik bir hale gelmiştir. Müşteri kayıtları kolay bir şekilde sisteme girilip paket siparişi alınabilmektedir. Caller ID entegresi ile gelen çağrılar otomatik olarak sistem tarafında algılanır veya arayan müşterinin kaydı yapılabilmektedir. Kurye veya trafik takibi ile siparişin ne aşamada olduğu izlenebilmektedir. Bununla beraber GPS ile harita üzerinden kuryenin nerede olduğu bilgisi elde edilebilmektedir.

Akıllı İşletme

İşletmenize özel NFC özellikli ve QR Code baskılı etiketler sayesinde işletmenize gelen müşteriler sipariş alabilir, garson veya hesap isteme talebinde interaktif şekilde bulunabilir. Akıllı İşletme Uygulaması sayesinde bu özellikleri kullanabilirler.