Logo Yazılım Onaylı Ekosistem Çözümü | GastroPOS Cafe Restoran Programı

Logo GastroPOS
GastroPOS cafe ve restoran işletmelerinin süreç yönetimi için geliştirilmiş bir cafe restoran programıdır. Cafe ve restoran gibi işletmelerin ihtiyacı olan adisyon yönetimi, paket servis yönetimi, kurye yönetimi, self servis yönetimi, oyun ve eğlence alan yönetimi, Qr kod ile interaktif sipariş yönetimi, tablet menü ve temassız ödeme işlemleri gibi bir çok özellik barındırmaktadır.

GastroPOS Logo yazılım A.Ş. tarafından onaylanmış ve Logo iş ortakları kanalı ile ülke genelinde satış ve desteği verilen hibrit bir çözümdür.

Logo Yazılım ERP gücü ile çalışın!

Logo yazılım; Türkiyede milli olarak üretilen ve dünyanın 45 ülkesinde hizmet veren ileri bir ERP yazılım çözümüdür. 800’den fazla iş ortağı ile ülke genelinde şirketlerin ön muhasebe ve muhasebe yönetiminde çözümler geliştirir. Sektörel tamamlayıcı ek çözümler ile müşterilerine katma değer yazılım çözümleri sağlayan bir markadır.

Yazılım kabiliyetleri ile beraber sürekli eğitime tabi tutulan logo iş ortakları alanında profesyonel hizmet sunarlar. Büyüyen işletmelerin büyüklüğü ne olursa olsun, Logo yazılım ERP ürünleri ile işletmelerini kolayca yönetebilirler. Logo yazılım; logo iş başı ile küçük esnafa. Start ürün grubu ile mikro işletmelere. Go serisi ürünler ile kobilere. Tiger, Tiger Enterprise ve J-Platform ürünleri ile makro işletmelere en iyi yönetim çözümlerini sunar.

Logo GastroPOS

GastroPOS; Logo yazılım A.Ş. bünyesinde satışı yapılan bir cafe ve restoran süreç yönetim ve denetim yazılımıdır. Cafe ve restoranların ihtiyacı olan adisyon yönetimi, masa servis yönetimi, self servis yönetimi, paket servis yönetimi, oyun ve eğlence alan yönetimi, QR kod ile interaktif sipariş yönetimi, Tablet menü teknolojisi, Üretim yönetimi gibi tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşılar.

Kiralama İle Uygun Satınalma İmkanı

Logo GastroPOS kiralama ile satın alınan bir yazılım ürünüdür. İleri seviye teknolojisine büyük bütçeler ayırmanıza gerek yoktur. İşletme ihtiyacınıza uygun olan paketi seçerek en düşük satın alma maliyeti ile kullanabilirsiniz. Basic, Standart veya Enterprise paket seçenekleri ile işletmenizin hizmet durumuna göre satınalma yapabilirsiniz. Kiralama ile alınan bir ürün olması sebebi ile yıllık güncelleme bedeli ve destek bedeli ödemenize gerek kalmadan, yeni çıkan tüm versiyonlarından faydalanabilir, ihtiyacınız olduğu anda çağrı merkezinden ücretsiz destek alabilirsiniz. GastroPOS kiralama fiyatlarına burdan erişebilirsiniz.

Logo ya da Non-Logo Kullanım İmkanı

GastroPOS cafe restoran programı, işletmenizin ihtiyacına göre logo muhasebe programı ile birlikte kullanılabilecektir. Veya işletmenizde bir erp yazılımına ihtiyaç duymamanız durumunda non-logo olarak’ta çalışmaya uygundur. Non-logo olarak satınalınan Logo GastroPOS paketini ileri tarihli alacağınız bir Logo ERP ile sorunsuz entegre edebilirsiniz.

Logo Rest Servis Entegrasyonu

GastroPOS onaylı ekosistem çözümü olduğundan Logo ERP’leri ile rest servis üzerinden haberleşir. Logo rest servis entegrasyonunu GO 3 itibari ile kullanabilirsiniz. Entegrasyon için ek ücretler vermenize gerek kalmadığı gibi, Veritabanı kullanım lisansı yada Logo object lisans almanıza da gerek yoktur. Böylece cafe ve restoran programı olarak GastroPOS tüm iş süreçlerinizi yönetir.