Logo GastroPOS Cafe & Restoran Yönetim Programı; cafe ve restoran gibi işletmelerin temel iş süreçleri olan adisyon ve servis işlemleri ile beraber, mobil servis süreçlerini yöneten bir süreç yönetim yazılımıdır. Cafe restoran otomasyonu olarak kullanılan GastroPOS basic ile, masalarda adisyon takibi yapabilirsiniz; personel telefonları, tabletler veya el terminallerinden mobil ortamdan siparişlar toplayabilirsiniz. Gün içerisinde yapılan tüm işlemleri günsonu raporlarından izleyebilirsiniz.

Servis modülüyle masalardan sipariş alınabilmektedir, alınan siparişler mutfak yazıcılarına veya tablet ekranlarına rota yapısına göre iletilmektedir. İlgili siparişler hazırlanıp mutfak tabletlerinden hazır komutu verilerek sipariş veren garsona bildirim olarak gönderilmektedir.

Gastropos basic ile masalarda biriken hesaplar kasiyerler tarafından kolayca tahsil edilmektedir. Kasiyer ve gün sonu bazında raporlara işlenecektir.

Günlük tüm iş akışı rapor ve analizler ile mobil cihazlarda izlenir. Küçük işletmelerin iş süreçleri için gerekli tüm özellikleri içeren logo GastroPOS Cafe ve Restoran otomasyonu hakkında daha fazla detay bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.