Logo GastroPOS Cafe & Restoran Yönetim Programı; cafe veya restoran gibi işletmelerin temel iş süreçleri olan adisyon ve servis işlemleri ile beraber; mobil servis süreçlerini yöneten bir süreç yönetim yazılımıdır. Cafe restoran programı olarak kullanılan Logo GastroPOS Cafe & Restoran Yönetim Programı; cafe veya restoran gibi işletmelerin temel iş süreçleri olan adisyon ve servis işlemleri ile beraber; mobil servis süreçlerini yöneten bir süreç yönetim yazılımıdır. Cafe restoran programı olarak kullanılan GastroPOS standart ile, masalarda adisyon takibi yapılabilmekte; personel telefonları, tabletler veya el terminallerinden mobil ortamdan siparişler toplayabilirsiniz. Böylece gün içerisinde yapılan tüm işlemleri gün sonu raporlarından izleyebilirsiniz. standart ile, masalarda adisyon takibi yapılabilmekte; personel telefonları, tabletler veya el terminallerinden mobil ortamdan siparişler toplayabilirsiniz. Böylece gün içerisinde yapılan tüm işlemleri gün sonu raporlarından izleyebilirsiniz.

Basic paket özelliklerine ilave olarak, GastroPOS standart paket ile işletmenizde paket servis süreçlerinizi yönetebilirsiniz veya caller id ve sanal santraller ile gelen çağrıları yönetebilirsiniz. Yemeksepeti entegrasyon özelliği sayesinde yemeksepetinden gelen siparişleri otomasyon sistemine otomatik aktarabilirsiniz. Paket servis süreçlerinde kuryeye paket ataması yaparak kurye hesaplarını denetim altında tutabilirsiniz. Self servis ve dinamik çağrı monitörleri gibi GastroPOS standart paket özelliklerinden faydalanabilirsiniz. İşletme içerisinde oyun eğlence alanı bulunduran işletmelerin, alan yönetimi de standart paket ile yönetilebilirsiniz. Ayrıca perakende satışlarınızı da standart paket üzerinden yürütebilirsiniz.

Servis modülü ile masalara sipariş alınabilmekte, alınan siparişler mutfak yazıcılarına veya tablet ekranlarına rota yapısına göre iletilmektedir. İlgili siparişler hazırlandıktan sonra mutfak tabletlerinden hazır komutu verilerek sipariş veren garsona bildirim olarak gönderilmektedir.

Gastropos standart ile masalarda biriken hesaplar kasiyerler tarafından kolayca tahsil edilmektedir. Kasiyer ve gün sonu bazında raporlara işlenir.

Günlük tüm iş akışı rapor ve analizler ile mobil cihazlarda izlenebilmektedir. Küçük işletmelerin iş süreçleri için gerekli tüm özellikleri içeren logo gastropos cafe restoran programı hakkında daha fazla detay bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.