fbpx

Paket Servis modülüne sahip müşterilerimiz sabit telefon ile veya Caller ID yardımıyla alınan sipariş yoğunluğunu yaşamaktadır. Bunun üzerine birde Yemeksepeti sisteminde gelen paket servis siparişlerinin yoğunluğu da eklenince aşırı bir yoğunluk söz konusu olacaktır. GastroPOS Yemeksepeti Entegrasyonu ile bu yükünüzü hafifletmek mümkündür.

Yemeksepeti Entegrasyonu sayesinde, işletmenizin Yemeksepeti hesabına gelen bir sipariş aynı zamanda GastroPOS paket servis modülündeki Yemeksepeti sekmesinde de görüntülenir. Siparişin kimden geldiği, ne zaman geldiği ve hangi ürünleri istediği özet şekilde görüntülenir. Sadece ONAYLA butonuna tıklanması ile Yemeksepeti sistemine gelen sipariş otomatik olarak GastroPOS paket servis siparişi şeklinde sisteme eklenir ve standart operasyon başlar. Hangi ürün hangi mutfak yazıcısından çıkacağı veya hangi üretim bölümünün ekranında listeleneceği sistem tarafından hazırlanır ve siparişin hazırlanması aşamasına hızlı bir şekilde geçilir.

Siparişe ait kabul edildi, ret edildi, vazgeçildi, iletimde, iletildi veya teknik sorunlardan dolayı ret edildi gibi bilgiler siparişin operasyonuna göre Yemeksepeti sistemine iletilir. Kullanıcı Yemeksepeti uygulaması üzerinden siparişi hakkında gerekli bilgiyi alır.

Open chat