Günümüz pandemi sürecinde internet üzerinden verilen yemek siparişleri tarihinin en üst seviyesine ulaşmıştır. Bu bir toplumsal alışkanlık olup, gelecekte de toplumun bu tür uygulamaları kullanması öngörülmektedir. Bunun için Yemeksepeti gibi wep üzerinden yemek siparişi alan sistemlere entegre olmak büyük bir gerekliliktir. Çağın ve teknolojinin gerisinde kalmadan, işletmenizi daha ileri taşımak GastroPOS ile artık mümkün.

Paket Servis modülüne sahip müşterilerimiz sabit telefonla veya Caller ID yardımıyla alınan sipariş yoğunluğunu yaşamaktadır. Bunun üzerine Yemeksepeti sisteminden gelen siparişlerinin yoğunluğu da eklenince aşırı bir yoğunluk söz konusu olacaktır. GastroPOS Yemeksepeti Entegrasyonu ile bu yükünüzü hafifletmek mümkündür.

Yemeksepeti entegrasyonu ile hesabına gelen siparişler aynı zamanda GastroPOS paket servis modülündeki Yemeksepeti sekmesinde görünür. Siparişin kimden geldiği, ne zaman geldiği ve hangi ürünleri istediği özet şekilde görünür. Sadece ONAYLA butonuna tıklanmasıyla Yemeksepeti’ne gelen sipariş otomatikman GastroPOS paket servis siparişi şeklinde sisteme eklenecektir. Ardından standart operasyon başlar. Hangi ürün hangi mutfak yazıcısından çıkacağı veya hangi üretim bölümü ekranına yansıması gerektiği sistem tarafından organize edilir ve sipariş hazırlanma aşamasına hızlı bir şekilde geçilir.

Siparişe ait kabul edildi, ret edildi, vazgeçildi, iletimde, iletildi veya teknik sorunlardan dolayı ret edildi gibi bilgiler siparişin operasyonuna göre Yemeksepeti sistemine iletilir. Kullanıcı Yemeksepeti uygulaması üzerinden siparişi hakkında gerekli bilgiyi alır. Böylece işletmeler, teknolojinin gerisinde kalmadan çağa ayak uydurmuş olur.